SPES Wydawnictwo

wydawnictwo grafika2

Wydawnictwo to jeden z najmłodszych działów CEM SpesMediaGroup. Wydawany przez nas tygodnik dał początek pracy wydawniczej. Dziś możemy się pochwalić wieloma pozycjami wydawniczymi, które zrealizowaliśmy w ostatnim czasie. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, fundacji i stowarzyszeń.

Dzięki profesjonalnym programom do składu i łamania tekstu, a przede wszystkim dzięki podejściu i umiejętności naszych grafików, którzy w profesjonalny sposób potrafią łączyć talenty, estetykę i pomysł wykorzystując dostępne na pulpicie narzędzia, realizujemy wymarzone przez autorów pomysły, które przelane są na karty książek czy fotograficznych albumów. Przygotujemy i wydamy każdą interesującą książkę.

Dzięki studiom radiowym i przy wykorzystaniu lektorskiego potencjału ludzkiego jesteśmy w stanie wyprodukować każdy audiobook. W swoich realizacjach posiadamy wydane w wersji audio książki, audycje radiowe, ale też śmiałe i trudne do zrealizowania projekty jakimi są płyty z nagraniami chórów czy orkiestry.

SPES Wydawnictwo to przestrzeń w której kompleksowo realizujemy Twoje wydawnicze inspiracje.