spes poligrafia

Wydawnictwo

Wydawnictwo to jeden z najmłodszych działów CEM SpesMediaGroup. Wydawany przez nas tygodnik dał początek pracy wydawniczej. Dziś możemy się pochwalić wieloma pozycjami wydawniczymi, które zrealizowaliśmy w ostatnim czasie.

Więcej ...

woz2

Obsługa live-video

Innowacyjny wóz transmisyjny, który pozwala na realizacje najśmielszych transmisji audio/video.

Więcej ...

strony

Studio graficzne/poligrafia

SpesMediaGroup to również działalność poligraficzna. W naszej ofercie prezentujemy szeroki zakres usług poligraficznych.

Więcej ...

strony

Strony internetowe

Tworzymy strony internetowe dla firm, organizacji pozarządowych, parafii jak również osób indywidulanych. Potężne, ale dobrze zaprojektowane lekkie motywy szablonów ułatwiają zareklamowanie firm, produktów, usług czy też dowolnych imprez. Wyposażone w wiele narzędzi łączą styl i funkcjonalność zapewniają niepowtarzalny i atrakcyjny w odbiorze przekaz informacji.

Portfolio

strony_www

Wynajem billboardów

Billboard to najbardziej rozpowszechniony nośnik reklamy, chętnie wykorzystywane medium reklamowe w kampaniach różnorodnych produktów, usług i promocji marki. Reklamy umieszczane na Billboardach docierają do bardzo szerokiej grupy klientów w każdej grupie wiekowej.

Więcej ...

strony_www

Sklep internetowy

Sklep internetowy umożliwa zakup książek naszego wydawnictwa oraz zamówienie dodatkowych usług świadczonych przez CEM SpesMediaGroup.

Więcej ...