Radio


radionadzieja.plDiecezjalne Radio Nadzieja 103,6 FM zostało powołane dekretem Biskupa Łomżyńskiego Stanisława Stefanka. Program ruszył 2 grudnia 2001r., a oficjalne otwarcie nastąpiło 6 stycznia 2002r. Od tamtej pory na trwałe wtopiliśmy się w życie regionu. Program nadajemy 24 godziny na dobę. Na antenie radia można słuchać audycji społecznych, edukacyjnych, rozrywkowych, dyskusji informacyjnych, a także najświeższych wiadomości lokalnych, z terenu diecezji łomżyńskiej oraz z kraju i świata.

Strona www

 

Gazeta


Głos Katolicki

Głos Katolicki to tygodnik Diecezji Łomżyńskiej. Jesteśmy obecni w 200 parafiach, docieramy do ponad 10 tys. rodzin zamieszkujących teren województwa podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko- mazurskiego. Ponadto gazetę prenumerują biblioteki, szkoły oraz urzędy państwowe na terenie całego kraju. Tygodnik drukowany jest w formacie 205 mm/273 mm na papierze kredowym z wykorzystaniem pełnej palety barwnej. Do każdego numeru załączamy aktualny program TV.

Strona www

Portal


radionadzieja.pl

Portal informacyjny Radia Nadzieja, należący do diecezjalnej grupy medialnej, informujący o ważnych wydarzeniach z życia Kościoła lokalnego. W naszym portalu znajdziecie dużo treści publikowanych na radiowej antenie, w wersji audio. Codzienny gość dnia, stałe audycje czy rozmowy – to coś, co nas wyróżnia. Dociermy do całego regionu z realizacją naszej misji – przekazywania dobrych, przyjaznych odbiorcy mediów, które tworzymy codziennie w naszym zespole redakcyjnym.

Strona www

Kino


kinohetman.pl

Budynek Kina Hetman powstał w Tykocinie w latach dwudziestych XX wieku z inicjatywy księdza Bolesława Sadowskiego. Samo kino działało prężnie od lat 50- tych do 1990 roku. Już niedługo nastąpi jego ponowne otwarcie. Z naszą ofertą wychodzimy do młodzieży szkolnej, organizując jej tematyczne wycieczki połączone z projekcją filmu, a także przygotowujemy konferencje i spotkania integracyjne dla firm. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze seanse.

Strona www